Onderstaand de voorlopige startlijst van de Ronde van de Achterhoek 2019 (update 13-8-2019). Op de wedstrijddag zal de definitieve startlijst duidelijk worden. Die maken wij in ieder geval via Twitter bekend @RvdAchterhoek. Via dat Twitter-account zal ook live verslag worden gedaan van de koers.

1 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT  
  van den Esschert, Daan -Ploegleider-
1 Leemreize, Gijs Ruurlo
2 Scholten, Wiebe Dieren
3 Johannink, Jelle Denekamp
4 Bloem, Joren Brummen
5 Gademan, Sam Beek
6 Schreurs, Mark Aalten
7 Hofman, Arjan Nunspeet
R Deelstra, Huub Hoogeveen
R te Stroet, Rens Keijenborg
     
2 Parkhotel Valkenburg-Destil-Orange Babies  
  Groenendaal, Frank -Ploegleider-
8 van der Heijden, Mark Den Dungen
9 Godrie, Stan Zundert
10 Artz, Bart Wintelre
11 Barendregt, Thijs Kruiningen
12 Nieuwkoop, Bas Roosendaal
13 Gevers, Robbie Schijndel
14    
     
3 Vlasman Cycling Team  
  Welling, Ton -Ploegleider-
15 Bovenhuis, Jasper Hengelo
16 Wolsink, Jelle Hengelo (O)
17 van Zijl, Melvin Harderwijk
18 Duvigneau, Beau Zutphen
19 Stroetinga, Wim Terwispel
20 de Vries, Hartthijs Kollum
21 van den Dool, Kelvin Hoogblokland
R Kooiman, Jaap Onbekend
     
4 Metec-TKH Continental Cyclingteam  
  Megens, Michel -Ploegleider-
22 van Bakel, Robbie Deurne
23 Dekker, David Hedel
24 van der Horst, Dennis Hasselt
25 de Kleijn, Arvid Herveld
26 Marsman, Tim Hattem
27 Ottema, Rick Leeuwarden
28 Bootsveld, Jelle Heino
R de Lange, Thijs Utrecht
     
5 Monkey Town - á Bloc Cycling Team  
  Tabak, Paul -Ploegleider-
29 van Breda, Rick Den Helder
30 Breukelman, Chiel Gramsbergen
31 Kleiman, Wim Almelo
32 van der Kooij, Bas Maassluis
33 Pluto, Martin Den Haag
34 Slik, Ivar Bergen NH
35    
     
6 Alecto Cycling Team  
  Rooijakkers, Piet -Ploegleider-
36 Vermeltfoort, Coen Vlijmen
37 Koster, Adne Roden
38 Meijer, Gijs Oostwoud
39 van Sintmaartensdijk, Daan Zuidland
40 Doets, Marco Monnickendam
41 Hooghiemster, René Sneek
42 Peters, Arne Beekbergen
R Celi, Abe Oosterhout
R Groot, Mitch Brunssum
     
     
     
7 Volker Wessels-Merckx Cycling Team  
  Engels, Allard -Ploegleider-
43 Bosman, Gert-Jan Nijverdal
44 Eising, Tijmen Emmen
45 Kroonen, Max Diepenveen
46 van der Meer, Nick Honselersdijk
47 Schulting, Peter Hellendoorn
48 Wolffenbuttel, Nils Nigtevecht
49 Buitendijk, Ruben Lekkerkerk
R Blummel, Robin Sint-Michielsgestel
R Brabander, Nick Honselersdijk
     
8 John Deere Cycling Team NWVG  
  van Helden, John -Ploegleider-
50 Bakker, Björn Wijnjewoude
51 Lindeman, Adrie Assen
52 de Rijk, Dorus de Rijp
53 Weerkamp, Tim Groningen
54 Dekker, Sjors Groningen
55 Paterson, Aden Assen
56 Takagi, Hideyuki Kyoto
R de Haan, Sven Zuidlaren
R Veen, Karsten Westerlee
     
9 Wv De IJsselstreek  
  Zonnebelt, Marc -Ploegleider-
57 Lowik, Robin Vriezenveen
58 Schouten, Jasper Dronten
59 Kroeze, Danny Achterveld
60 Vierhouten, Gino Luca Velserbroek
61 Arendshorst, Jelmer Nieuwleusen
62 Vierhout, Maarten Nunspeet
63 Broos, Alain Baarle Nassau
R Bierkens, Tim Stampersgat
R de Jong, Daan Steenwijk
     
10 Team Lotto NL-Jumbo-De Jonge Renner  
  Koster, Sjoerd -Ploegleider-
64 van Bokhoven, Ramon Tilburg
65 Bouwmans, Bryan Gemert
66 Hoppezak, Vincent Nieuwerkerk ad IJssel
67 Wittenberg, Wim Herveld
68 Huijbregts, Jesse Roosendaal
69 van Helvoirt, Koen Erp
70 Wildeman, Henk Deventer
R Hendrikx, Max Hapert
     
11 Wielerploeg Groot Amsterdam  
  van Dam, Arthur -Ploegleider-
71 Bakker, Stephan Zaandam
72 van Gestel, Luuk Moergestel
73 van Wijk, Oscar Wormer
74 Boele, Niels Leiden
75 Steinbusch, Joep Haarlem
76 Veling, Quinten Monnickendam
77 Kerckhaert, Jochem Schoondijke
R Tilli, Niall Amsterdam
R van Diemen, Friso Amstelveen
     
12 Wv De Kannibaal  
  Boelens, Gerdin -Ploegleider-
78 Knol, Martijn Zwolle
79 Smilda, Bert Groningen
80 Verhoeven, Pieter Zwolle
81 Kruijer, Ronald Donkerbroek
82 Nikkels, Eelke Groningen
83 Welling, Sybren Heiloo
84 de Haan, Binne-Pier Leeuwarden
R Rozema, Tsjerk Groningen
     
     
13 U.W. & T.C. De Volharding  
  Oussoren, Jaco -Ploegleider-
85 Gmelich Meijling, Jarno Almere
86 van IJzendoorn, Eddy Veenendaal
87 Talen, Jordi Spijkenisse
88 Haest, Jasper Roosendaal
89 Veling, Martijn Utrecht
90 Bijkerk, Niels Amstelveen
91 Switters, Daan Leusden
R Schuurmans, Luuk Utrecht
R Ligtenberg, Lex Utrecht
     
14 Wv. West Frisia  
  Hopman, Jan -Ploegleider-
92 Overste, Matthew Amsterdam
93 Hartog, Thomas Haarlem
94 Cappel, Liam Nieuw-Zeeland
95 van der Tuin, Joeri Westerland
96 Nuijten, Jelmer Utrecht
97 de Rooij, Jesse Hoorn NH
98 Rasch, Jesper Zandvoort
R Sweering, Harry Sneek
R Konijn, Alexander Spanbroek
     
15 HSK Trias-Mooi Jong Cycling Team  
  Riemen, Marco -Ploegleider-
99 Dijkshoorn, Richard Rotterdam
100 Soden, Bradley Amerongen
101 Buskermolen, Jordy Kudelstaart
102 Kreder, Raymond Oudenbosch
103 Ariesen, Johim Rhenen
104 van den Berg, Carlo Maasland
105    
R van den Berg, David Leidschendam
R Splinter, Raymond Amsterdam
R Engele, Rienk Pijnacker
     
16 Cyclingteam Achterhoek  
  Huntink, Berry -Ploegleider-
106 de Jong, Robert Arnhem
107 Looman, Sam 's HEERENBERG
108 Verstegen, Erik Zutphen
109 Vinkenvleugel, Chiem Ulft
110 Versteege, Martijn Hengelo Gld
111 Arts, Tim Zevenaar
112    
R Schotten, Livay Doesburg
R Venderbosch, Max Didam
     
17 Merida Adelaar Cycling Team  
  van de Put, Peter -Ploegleider-
113 Wallinga, Olav Zutphen
114 Jansen, Koen Baak
115 Willemsen, Maikel Zutphen
116 van het Loo, Wilbert Oosterhuizen
117 van Manen, Joey Veenendaal
118 Cesar, Carlo Apeldoorn
119 te Veldhuis, Niek. Warnsveld
R Gielen, Bob Zutphen
     
18 Dutch Food Valley Cycling Team  
  van Velzen, Jan -Ploegleider-
120 Smits, Florian Dinxperlo
121 te Brake, Arno Nijmegen
122 Bugter, Jasper Arnhem
123 Egberink, Roderik Bussum
124 Seelen, Jurgen Dreumel
125 Jansen, Jasper Bennekom
126 Dobson, Jake Ede
R Gheremaskel Kifle, Samuel Eerbeek
R Pronk, Dennis Delft
     
19 OWC & AVW De Zwaluwen  
  de Jonge, Chris -Ploegleider-
127 Kempenaar, Arnout Enschede
128 Steffens, Daan Oldenzaal
129 Vliek, Mike Vriezenveen
130 Bruggink, Mart Tubbergen
131 Reinders, Patrick Enschede
132 Veltman, Gerwin Enschede
133 Gerritsma, Bouke Enschede
R Bakker, Niels Rijssen
R Olde Meierink, Lars Overdinkel
     
20 Willebrord Wil Vooruit  
  Verboom, Rinus -Ploegleider-
134 Muskens, Sam Tilburg
135 Sitters, Bas Zegge
136 Batt, Ethan Nieuw zeeland
137 Bakx, Kelvin Bergen op Zoom
138 Kerkhofs, Bob Wouw
139 Heijnen, Philip Oeffelt
140 Rijsdijk, Nathan Vlaardingen
R Haest, Kevin Rijsbergen
R Rijsdijk, Tristan Vlaardingen
     
21 SmartDry Cycling Team  
  Verwijk, Frank -Ploegleider-
141 van Uum, Lars Harderwijk
142 van den Bosch, Joost Amersfoort
143 Hoolwerf, Evert Eemdijk
144 Hoolwerf, Bart Eemdijk
145 Luijk, André Nijkerk
146 Nicolai, Siebe Ermelo
147 van der Wal, Stijn Huizen
R Haaksman, Max Zeist
     
     
     
     
22 Wv Noord-Holland - HRTC Hoorn  
  Vlijm, Kees -Ploegleider-
148 Groot, Tristan Heerhugowaard
149 Schoonderwoerd, Mike Heerhugowaard
150 Dekker, Tijs Oosthuizen
151 Tekle Gerekidan, Mhretab Heerhugowaard
152 Bakker, Dennis Amsterdam
153 Pronk, Kay Limmen
154    
     
23 TWC Maaslandster Z.L.  
155 Raas, Jesse Maastricht
156 Vercauteren, Maxime Bunde
157 van Helden, Luuk Vlodrop
158 Leffering, Jinn Landgraaf
159 van de Geer, Robbin Maastricht
160 Meesen, Giel Susteren
161    
R Irik, Jasper Landgraaf
R Loman, Mathijs Heerlen
R Klem, Meindert Maastricht