Onderstaand de voorlopige startlijst van de Ronde van de Achterhoek 2018 (update 16-8-2018). Op de wedstrijddag zal de definitieve startlijst duidelijk worden. Die maken wij in ieder geval via Twitter bekend @RvdAchterhoek. Via dat Twitter-account zal ook live verslag worden gedaan van de koers.

 

1 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT   NED
  van den Esschert, Daan -Ploegleider- Nederland
  Lesscher, Bennie -Ploegleider- Nederland
1 Schreurs, Mark Aalten Nederland
2 te Stroet, Rens Keijenborg Nederland
3 Scholten, Wiebe Dieren Nederland
4 Bloem, Joren Brummen Nederland
5 Hofman, Arjan Nunspeet Nederland
6 Johannink, Jelle Denekamp Nederland
2 Monkey Town Cyclingteam Continental Team   NED
  Tabak, Paul -Ploegleider- Nederland
7 van Breda, Rick Den Helder Nederland
8 Kleiman, Wim Almelo Nederland
9 de Jonge, Maarten Oldenzaal Nederland
10 Schulting, Peter Lemele Nederland
11 Pluto, Martin Den Haag Letland
12 van Rhee, Joey Nijverdal Nederland
3 NWVG-Bike4Air Cyclingteam   NED
  van Helden, John -Ploegleider- Nederland
13 Bakker, Björn Wijnjewoude Nederland
14 Lindeman, Adrie Assen Nederland
15 de Vries, Hartthijs Kollum Nederland
16 Rijpma, Coen Wolvega Nederland
17 Paterson, Aden Assen Australië
18 Breukelman, Chiel Gramsbergen Nederland
4 Volharding Wilton Cyclingteam   NED
  Oussoren, Jaco -Ploegleider- Nederland
19 Pot, Sebastiaan Badhoevedorp Nederland
20 Oussoren, Olaf Amerongen Nederland
21 Ruijgrok, Thomas Den Hoorn Nederland
22 van Haaster, Jasper Gorssel Nederland
23 Talen, Jordi Spijkenisse Nederland
24 Veling, Martijn Utrecht Nederland
5 Metec-TKH Continental Cyclingteam   NED
  Chaigneau, Robin -Ploegleider- Nederland
25 Ariesen, Johim Rhenen Nederland
26 Dekker, David Hedel Nederland
27 Eising, Tijmen Emmen Nederland
28 Hamelink, Jasper Dronten Nederland
29 van der Horst, Dennis Hasselt Nederland
30 Lindenburg, Jim Wateringen Nederland
6 Team Lotto NL - Jumbo - De Jonge Renner   NED
  Koster, Sjoerd -Ploegleider- Nederland
31 de Kort, Bram Dongen Nederland
32 Dijkstra, Martijn De Knipe Nederland
33 van Broekhoven, Rob Roosendaal Nederland
34 Sinschek, Nils Maastricht Nederland
35 de Leng, Mathijs Boskoop Nederland
36 Naberman, Tim Genemuiden Nederland
7 W.V. De Kannibaal   NED
  Huiting, Vincent -Ploegleider- Nederland
37 Aandewiel, Pascal Amsterdam Nederland
38 de Haan, Binne-Pier Oudega Nederland
39 Rozema, Tsjerk Groningen Nederland
40 de Vries, Robert Zwolle Nederland
41 Willemsen, Steven Groningen Nederland
42 Welling, Sybren Groningen Nederland
8 HSK Trias-Mooi Jong CT   NED
  Riemen, Marco -Ploegleider- Nederland
43 van den Berg, David Leidschendam Nederland
44 Immerzeel, Niels Wilnis Nederland
45 Kreder, Raymond Oudenbosch Nederland
46 van der Vorst, Frenky Halsteren Nederland
47 Jansen, Tom Steenbergen Nederland
48 Overvoorde, Niels Delfgauw Nederland
9 WV Willebrord Wil Vooruit   NED
  Heus, Kor -Ploegleider- Nederland
49 Nieuwkoop, Bas Roosendaal Nederland
50 Bierkens, Tim Stampersgat Nederland
51 Gevers, Robbie Schijndel Nederland
52 Bakx, Kelvin Bergen op Zoom Nederland
53 Haest, Jasper Roosendaal Nederland
54 Warnes, Bradley Verenigd Koninkrijk Verenigd Koninkrijk
10 WV De IJsselstreek   NED
  Zonnebelt, Marc -Ploegleider- Nederland
55 Vriend, Rudy Schagen Nederland
56 Elzing, Adrik Schoonebeek Nederland
57 Vierhouten, Gino Luca Hulshorst Nederland
58 Vierhout, Maarten Nunspeet Nederland
59 Oldenkamp, Gerben Zandhuizen Nederland
60 Lowik, Robin Vriezenveen Nederland
11 Vlasman Cyclingteam   NED
  Welling, Ton -Ploegleider- Nederland
61 Bovenhuis, Robert Zwolle Nederland
62 van der Burg, Joost Rotterdam Nederland
63 Wolsink, Jelle Hengelo (O) Nederland
64 Kooijman, Jaap Maastricht Nederland
65 van Zijl, Melvin Harderwijk Nederland
66 Duvigneau, Beau Zutphen Nederland
12 Beat Cycling Club   NED
  Broekhuizen, Wilbert -Ploegleider- Nederland
67 Abraham Gebru, Daniel Amstelveen Nederland
68 Desale, Nahom Amstelveen Nederland
69 Maas, Danny Oudenbosch Nederland
70 Mengoulas, Alex Almere Nederland
71 Tietema, Bas Zwolle Nederland
72 Meeuwisse, Melle Boskoop Nederland
13 SEG Racing Academy   NED
  van Haaren, Bart -Ploegleider- Nederland
73 Bol, Cees Naaldwijk Nederland
74 Meeus, Jordi Lommel België
75 Hoole, Daan Zuidland Nederland
76 Verboom, Minne Krimpen ad IJssel Nederland
77 Stavrakakis, Giorgios Griekenland Griekenland
78 Rasch, Jesper Zandvoort Nederland
14 WPGA   NED
  van Dam, Arthur -Ploegleider- Nederland
79 Appelman, Stefan Beverwijk Nederland
80 Bugter, Jasper Elden Nederland
81 Schrijver, Jorgos Nijkerk Nederland
82 Weulink, Meindert Diepenveen Nederland
83 Kroeze, Thimo Koog aan de Zaan Nederland
84 Kers, Koos Jeroen Amstelveen Nederland
15 VolkerWessels-Merckx Cyclingteam   NED
  Engels, Allard -Ploegleider- Nederland
85 Bosman, Gert-Jan Nijverdal Nederland
86 Harbers, Rochéz Nijverdal Nederland
87 Plender, Jasper Almelo Nederland
88 Vermeulen, Jeff Exloo Nederland
89 Wijkel, Stan Holsloot Nederland
90 Wildeman, Henk Deventer Nederland
16 Destil-Parkhotel Valkenburg Cyclingteam   NED
  Pennings, Frank -Ploegleider- Nederland
91 van Trijp, Maarten Essen Nederland
92 van Loon, Jordi Lage Zwaluwe Nederland
93 van der Heijden, Maik Schaijk Nederland
94 Oreel, Lars Goes Nederland
95 Blummel, Robin Sint-Michielsgestel Nederland
96 Kerkhof, Tim Nistelrode Nederland
17 Delta Cyclingteam Rotterdam   NED
  van den Berg, Jim -Ploegleider- Nederland
97 Hoppezak, Vincent Nieuwerkerk ad IJssel Nederland
98 van den Berg, Marijn De Meern Nederland
99 Janssen, Adriaan Diepenveen Nederland
100 Timmermans, Justin Hardenberg Nederland
101 Meijer, Gijs Oostwoud Nederland
102 van Dalen, Jason 's-Gravenzande Nederland
18 WV Westland Wil Vooruit   NED
  Heskes, Gerard -Ploegleider- Nederland
103 van Kleef, Coen Schipluiden Nederland
104 van der Zaal, Dennis Lisse Nederland
105 Deelen, Diederik Berkenwoude Nederland
106 van der Meer, Nick Honselersdijk Nederland
107 van der Meij, Jaap Leiden Nederland
108 van der Wal, Luuk Rotterdam Nederland
19 Alecto Cycling Team   NED
  Lacroix, Paul -Ploegleider- Nederland
109 Ottema, Rick Muntendam Nederland
110 van der Kooij, Bas Maassluis Nederland
111 Celi, Abe Oosterhout Nederland
112 Schouten, Jasper Dronten Nederland
113 Overste, Matthew Amsterdam Nederland
114 van der Duin, Patrick Nieuw-Roden Nederland
20 Cyclingteam Achterhoek 2000   NED
  Huntink, Berry -Ploegleider- Nederland
115 Hendriksen, Wouter Varsseveld Nederland
116 Huntink, Jentje Drempt Nederland
117 Mellendijk, Bobby Groenlo Nederland
118 Putman, Tim Zelhem Nederland
119 Arts, Tim Zevenaar Nederland
120 Gielen, Bob Zutphen Nederland
21 WV West-Frisia   NED
  Hopman, Jan -Ploegleider- Nederland
121 Bolhoven, Marc Purmerend Nederland
122 Sweering, Harry Sneek Nederland
123 de Rijk, Dorus de Rijp Nederland
124 Nuijten, Jelmer Utrecht Nederland
125 van der Meer, Luuk Texel Nederland
126 Visser, Eit De Wilp GN Nederland
22 Dutch Food Valley Cycling Team   NED
  Bastiaansen, Rene -Ploegleider- Nederland
127 Baas, Harmen Wageningen Nederland
128 ten Kortenaar, Pieter Wageningen Nederland
129 te Brake, Arno Nijmegen Nederland
130 Gheremaskel Kifle, Samuel Eerbeek Eritrea
131 Smits, Florian Dinxperlo Nederland
132 Soden, Bradley Highland Park Australië
23 A.R. & T.V. De Adelaar Apeldoorn   NED
  van de Put, Peter -Ploegleider- Nederland
133 Wallinga, Olav Zutphen Nederland
134 Peters, Arne Beekbergen Nederland
135 Jansen, Koen Baak Nederland
136 Grefte, Luc Apeldoorn Nederland
137 Willemsen, Maikel Brummen Nederland
138 Verwaal, Andreas Apeldoorn Nederland
24 Team Eerens Stormvogels Veendam   NED
  Jilesen, Dennis -Ploegleider- Nederland
139 Loohuis, Luuk Groningen Nederland
140 de Haan, Paul Groningen Nederland
141 Ilgen, Fabian Dronryp Duitsland
142 Boskers, Dennis Alteveer GN Nederland
143 Steenhuis, Mathijs Sneek Nederland
144 Neijmeijer, Allard Utrecht Nederland
25 WV Eemland   NED
  Wennekes, Theo -Ploegleider- Nederland
145 Luijk, André Nijkerk Nederland
146 Walgien, Jorrit Amersfoort Nederland
147 van Diermen, Johnny Bunschoten-Spakenburg Nederland
148 van den Bosch, Joost Amersfoort Nederland
149 Hoolwerf, Willem Eemdijk Nederland
150 Haaksman, Max Zeist Nederland